Աշխատակազմ

Վարչական անձնակազմ

1.Հովսեփյան Կարինե Էդիկի                                                տնօրեն

2.Բենիամինյան Սուսաննա Գրենիկի                               փոխտնօրեն ուս. գծով

3.Բաբայան  Նարինե Շաբոյի                                              ՄԿԱ գծով փոխտնօրեն

4. Գրիգորյան Վովա Սաքոյի                                                փոխտնօրեն տնտ. գծով

5. Հովսեփյան Մարինե Էդիկի                                              ԴԱԿ

Առարկայական մեթոդական միավորումներ

 

ա/ Հայոց լեզու և գրականություն, պատմություն

1. Բաբայան  Նարինե Շաբոյի                                      հայոց լեզու և գրականություն

2. Պետրոսյան Գոհար Սամվելի                                   հայոց լեզու և գրականություն

3. Կոստանյան Մելինե Հովիկի                                    հայոց լեզու և գրականություն

4. Զաքարյան Գայանե                                                   հայոց լեզու և գրականություն

5. Մկրտչյան Լուսինե Լենդրուշի                                հայոց լեզու և գրականություն

6. Ոսկանյան Արշալույս Սլավիկի                               հայոց լեզու և գրականություն

7. Առաքելյան  Անուշ  Հուսիկի                                     պատմություն

8. Հարությունյան  Սոֆյա  Արտաշեսի                     պատմություն

9. Հայրապետյան Նվարդ Արամայիսի                     պատմություն

10. Սարգսյան Նազիկ Վաչագանի                            ռազմագիտություն

 

 

բ/ բնագիտա — մաթեմատիկական 

1. Խաչատրյան Լուսինե Վլադիկի                            մաթեմատիկա

2. Բաղդասարյան Նարինե Հենրիկի                      մաթեմատիկա

3. Ավանեսյան Նուրա Աշոտի                                   մաթեմատիկա

4. Ադամյան Գյուլնարա Սողոմոնի                       մաթեմատիկա

5. Զաքարյան Նելլի Վահրամի                                 քիմիա, բնագիտություն,ինֆորմատիկա

6. Պետրոսյան Բելլա Ալեքսանդրի                         կենսաբանություն

6. Բենիամինյան Սուսաննա Գրենիկի                   քիմիա

7. Մկրտչյան Գրիգոր Վոլոդյայի                            աշխարհագրություն

8. Մելքումյան Սիլվա Գրիգորի                               ֆիզիկա

 

գ/ Օտար լեզու

1. Ղազարյան Վարդուհի Սպարտակի                անգլերեն

2. Հարությունյան Լիլիթ Սերժիկի                       անգլերեն

3. Սարգսյան Սոնա Սերգեյի                                 անգլերեն

4. Խաչատրյան Մանե Քաջիկի                            անգլերեն

5. Քոչարյան Անահիտ Ռազմիկի                         ռուսաց լեզու

6. Բաբայան Աստղիկ Անդրանիկի                      ռուսաց լեզու

7. Կարապետյան Անահիտ Սամվելի                 ռուսաց լեզու

8. Բաբայան  Լանա Էդուարդի                            ռուսաց լեզու

 

դ/ Տարրական

1. Բալայան Լուսինե Բահադուրի

2. Մելքոմյան Հասմիկ Արամի

3. Հայրապետյան Գայանե Գուրգենի

4. Մաթևոսյան Ռուզաննա Գուբերնիկի

5. Ավագյան Գայանե Արմենի

6. Հայրումյան Անուշ Ալբերտի

7. Հովհաննիսյան Արծվիկ Արթուրի

8.Ասատրյան Քնար Սամվելի

9. Տոնյան Ռենա Յաշարի

10. Հայրապետյան Մերի Ալբերտի

11.Ալավերդյան Աննա Վենուշի

 

 

ե/ Սպորտ և մշակույթ

1. Հովհաննիսյան Մերի Արմենի               տեխնոլոգիա

2. Հայրապետյան Սասուն Ալյոշայի        տեխնոլոգիա

3. Մանգասարյան ԱննաԳարեգինի        կերպարվեստ

4. Բաղդասարյան Նարինե Յուրիկի        երգ

5. Ղազարյան Անիչկա Երվանդի             ֆիզկուլտուրա

6. Մեսրոպյան Էմմա Վաղարշակի          ֆիզկուլտուրա

7. Համբարձումյան Ալեն Գրիշայի            ֆիզկուլտուրա

8. Հովսեփյան Արմինե Բորիսի                  շախմատ

 

 

զ/ Ուսուցչի օգնական

1. Հովհաննիսյան Մոնիկա Աշոտի                      հատուկ մանկավարժ

2. Դավթյան Սոնա Վարուժանի

3. Առուստամյան Էլեոնորա Շմավոնի

4. Հարությունյան Ալիսա Արամայիսի

5. Սարգսյան Մանուշ Բաբկենի

6. Վարդանյան Մարալ Խաչիկի

7. Սահակյան Նարինե  Բորիկի

 

է/ Ուսումնաօժանդակ աշխատողներ

1. Հարությունյան Աննա Դավիթի                  օպերատոր

2. Նավասարդյան Լաուրա Ռաֆիկի            օպերատոր

3. Ոսկանյան Քրիստինա Աշոտի                  գործավար

4. Ներսիսյան Կարինե Էդիկի                       լաբորանտ

5.Անտոնյան Արմինե Սպարտակի             լաբորանտ

6.Հովհաննիսյան Ասյա Մարատի             գրադարանավար

7.Հովհաննիսյան Տաթևիկ Ջոնիկի          գրադարանավար

8. Բեգլարյան Սվետիկ Վոլադյայի           հաշվապահ