Մեր շնորհալիները

Շնորհավորում ենք Էլիզա Լաչինյանին Գեղարվեստական մարմնամարզության ՀՀ առաջնությունում 2-րդ պատվավոր տեղը գրավելու համար:
               

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                               Հաղթանակով վերադարձած մեր շախմատիստները՝ Հրանտը, Արսենը, գեղեցկուհի Էմման, Ալեքսը և ուսուցչուհի Արմինե Հովսեփյանը

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ՆԶՊ առարկայի հանրապետական օլիմպիադայում Սամվել Գալստյանը նվաճեց I կարգ: Շնորհավորում ենք Սամվելի և զինղեկ Նազիկ Սարգսյանի հերթական հաջողությունը:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Ռոման  Գրիգորյան-            Քիք-բոքսինգ                                                       
  • Մարիա Սարգսյան  —           «Живая классика»                                                                                 
  • Անդրանիկ Արզումանյան —  Արվեստի հանրապետական մրցույթ                                                                 
  • Շանթ Հակոբյան —                 Արտ-մյուզիք 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Օլիմպիադայի մարզային փուլի մրցանակակիրները /չորս առարկայից/՝ Սամվել, Գագիկ, Արամե, Հրանտ, Ալեքս Բ. և Ալեքս Դ.
                                                                                                                                                                                                                                    
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Հաղթանակ
Aurora cup 2021. Գեղարվեստական մարմնամարզության VI միջազգային մրցաշար` էլիզա — I Եվա — I Վիկտորիա — II Մարի — II: Շնորհավորում ենք մեր գեղեցկուհիներին:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Մեր առաջին դասարանցի Տարոնը մրցույթ-փառատոնում արժանացավ երկրորդ կարգի դափնեկրի կոչման: Շնորհավորում ենք և մաղթում անդադար հաղթանակներ…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Շնորհավորում ենք «Արտ Մյուզիք» արվեստի միջազգային փառատոնի դիպլոմակիր Շահանե Գասպարյանին /5-րդ դաս.-ի աշակերտուհի/:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Գեղարվեստական մարմնամարզության առաջնության մեր հաղթանակները.                 Միքայելյան Եվա — I, Հայրապետյան Նոննա — I, Լաչինյան Էլիզա — II, Սարգսյան Վիկտորիա — II, Մնացականյան Մարի — III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Շնորհավորում ենք Կամունիին՝ բռնցքամարտի առաջնությունում I տեղ գրավելու համար

 

 

 

 

 

 

 

Քիք բոքսինգի Հայաստանի ուժեղագույն ակումբների առաջնությունում մեր ուժեղ տղաները գրավեցին պատվավոր I տեղեր և պարգևատրվեցին մեդալներով ու գավաթներով՝ Նարեկ Ավետիսյան, Էրիկ Մարտիրոսյան, Ռոման Գրիգորյան:

 

 

 

 

 

 

2020-2021 ուստարվա դպրոցականների առարկայական օլիմպիադայի մարզային փուլի մրցանակակիրները և ուսուցիչները

 

 

 

 

 

 

 

Հրանտ Հարությունյան՝ մաթեմատիկայի օլիմպիադայի մարզային փուլում վաստակելով 18 մ, կմասնակցի <<Պատանի մաթեմատիկոս>> մրցույթի հանրապետական փուլին: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Մեր մաթեմատիկները մասնակցում են մարզային օլիմպիադային, իսկ մենք սպասում ենք նրանց հաղթանակին…