Աշխատակազմ

Վարչական անձնակազմ

1.Հովսեփյան Կարինե Էդիկի                     տնօրեն

2.Բենիամինյան Սուսաննա Գրենիկի     փոխտնօրեն ուս. գծով

3.Գրիգորյան Վովա Սաքոյի                        փոխտնօրեն տնտ. գծով

4. Բաբայան  Նարինե Շաբոյի                      ՄԿԱ գծով փոխտնօրեն

 

Առարկայական մեթոդական միավորումներ

 

ա/ Հայոց լեզու և գրականություն, պատմություն

1. Բաբայան  Նարինե Շաբոյի                       հայոց լեզու և գրականություն

2. Առուստամյան Էլեոնորա Շմավոնի       հայոց լեզու և գրականություն

3. Պետրոսյան Գոհար Սամվելի                    հայոց լեզու և գրականություն

4. Վարդանյան Մարալ Խաչիկի                   հայոց լեզու և գրականություն

5. Զաքարյան Գայանե Անդրանիկի              հայոց լեզու և գրականություն

5. Վարդանյան Կարինե Վոլոդյայի            պատմություն

6. Մկրտչյան Լեյլի Արմոյի                            պատմություն

7. Բաղդասարյան Գոհար Ռազմիկի           պատմություն

 

բ/ բնագիտա — մաթեմատիկական 

1. Խաչատրյան Լուսինե Վլադիկի            մաթեմատիկա

2. Բաղդասարյան Նարինե Հենրիկի        մաթեմատիկա

3. Ավանեսյան Նուրա Աշոտի                     մաթեմատիկա

4. Աբելյան Լիլիթ Մասիսի                           մաթեմատիկա

5. Պետրոսյան Բելլա Ալեքսանդրի            կենսաբանություն

6. Բենիամինյան Սուսաննա Գրենիկի     քիմիա

7. Մկրտչյան Գրիգոր Վոլոդյայի                 աշխարհագրություն

8. Մնացականյան Հասմիկ Նորիկի                    ֆիզիկա

 

գ/ Օտար լեզու

1. Ղազարյան Վարդուհի Սպարտակի              անգլերեն

2. Հարությունյան Լիլիթ Սերժիկի                     անգլերեն

3. Սարգսյան Սոնա Սերգեյի                               անգլերեն

4. Կոստանդյան Տատյանա Ժորայի                 ռուսաց լեզու

5. Վարդանյան Իրինա Խուրշուդի                     ռուսաց լեզու

6. Կարապետյան Անահիտ Սամվելի                ռուսաց լեզու

 

դ/ Տարրական

1. Դուրինյան Անահիտ Վաղինակի

2. Բալայան Լուսինե Բահադուրի

3. Քարամյան Գայանե Գարսևանի

4. Մաթևոսյան Ռուզաննա Գուբերնիկի

5. Բախշյան Էմիլյա Գարեգինի

6. Հարությունյան Մելանյա Գրիշայի

7. Հայրումյան Անուշ Ալբերտի

8. Հակոբյան Էռնա Արտավազդի

9. Խաչատրյան Աննա Ռազմիկի

10. Սարգսյան Գրետա Գրիգորի

11. Հայրապետյան Գայանե Գուրգենի

 

ե/ Սպորտ և մշակույթ

1. Հովհաննիսյան Մերի Արմենի            տեխնոլոգիա

2. Հայրապետյան Սասուն Ալյոշայի     տեխնոլոգիա

3. Մարտիրոսյան Դավիթ  Ռուբիկի       կերպարվեստ

4. Սարգսյան Սոնյա  Կարապետի          երգ

5. Ղազարյան Անիչկա Երվանդի          ֆիզկուլտուրա

6. Մեսրոպյան Էմմա Վաղարշակի         ֆիզկուլտուրա

7. Հովսեփյան Արմինե Բորիսի                 շախմատ

8. Սարգսյան Նազիկ Վաչագանի           ռազմագիտություն

 

զ/ Ուսումնաօժանդակ աշխատողներ

1. Հարությունյան Աննա Դավիթի           օպերատոր

2. Արիստակեսյան Արմինե Ավետիքի    օպերատոր

3. Ներսիսյան Կարինե Էդիկի                   լաբորանտ

4.Անտոնյան Արմինե Սպարտակի          լաբորանտ

5. Հովսեփյան Մարինե Էդիկի                   կազմակերպիչ

6. Արզումանյան Աննա Արկադիայի       գրադարանավար

7. Մուրադյան Հասմիկ Աշոտի                   գրադարանավար

8. Բեգլարյան Սվետիկ Վոլադյայի           հաշվապահ